🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Teddy Bomber Jacket Black Size XXS
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | French 42 |
| SKU | 362915 |
$592.84
Men's Teddy Bomber Jacket Black Size XXS—
$592.84
More Images







Men's Teddy Bomber Jacket Black Size XXS
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | French 42 |
| SKU | 362915 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | French 42 |
| SKU | 362915 |
























