🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 335134 |
$125.89
Original: $359.70
-65%Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL—
$359.70
$125.89More Images








Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 335134 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 335134 |






















