🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Ghana Gilet Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 347209 |
$65.28
Original: $186.51
-65%Women's Ghana Gilet Pink Size 1 / UK 10—
$186.51
$65.28More Images









Women's Ghana Gilet Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 347209 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 52cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 347209 |






















