🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 346181 |
$239.80
Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL—
$239.80
More Images









Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 346181 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 346181 |






















