š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Tiger Print Distressed T-Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362793 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Tiger Print Distressed T-Shirt White Size Mā
$133.22
$46.63More Images







Men's Tiger Print Distressed T-Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362793 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 362793 |
























