🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Triangle Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366554 |
$48.96
Original: $139.88
-65%Men's Triangle Logo T-Shirt Grey Size M—
$139.88
$48.96More Images







Men's Triangle Logo T-Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366554 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366554 |
























