🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Type Sk Jeans Black Size Waist 30"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 326630 |
$65.28
Original: $186.51
-65%Men's Type Sk Jeans Black Size Waist 30"—
$186.51
$65.28More Images










Men's Type Sk Jeans Black Size Waist 30"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 326630 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 90cm |
| SKU | 326630 |
























