🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Vabb Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small hole on the item - as pictured. |
| SKU | 362315 |
$139.88
Men's Vabb Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$139.88
More Images















Men's Vabb Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small hole on the item - as pictured. |
| SKU | 362315 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small hole on the item - as pictured. |
| SKU | 362315 |
























