🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Valleyfield Down Jacket Grey Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355370 |
$128.23
Original: $366.36
-65%Men's Valleyfield Down Jacket Grey Size M—
$366.36
$128.23More Images









Men's Valleyfield Down Jacket Grey Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355370 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355370 |
























