🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Vertical Logo Print T-Shirt Green Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342729 |
$173.19
Men's Vertical Logo Print T-Shirt Green Size XS—
$173.19
More Images







Men's Vertical Logo Print T-Shirt Green Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342729 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342729 |
























