🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Sleeve Track Jacket Navy Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Missing the neck tag. |
| SKU | 316547 |
$179.85
Men's Web Sleeve Track Jacket Navy Size S—
$179.85
More Images







Men's Web Sleeve Track Jacket Navy Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Missing the neck tag. |
| SKU | 316547 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Missing the neck tag. |
| SKU | 316547 |
























