🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Web Sweatshirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 318585 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Web Sweatshirt Navy Size M—
$119.90
$41.96More Images







Men's Web Sweatshirt Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 318585 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 318585 |
























