đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's X Virgil Abloh Iv Harness Utility Monogram Side Belt Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 17.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 332673 |
$193.50
Original: $552.87
-65%Men's X Virgil Abloh Iv Harness Utility Monogram Side Belt Bag Brown—
$552.87
$193.50More Images








Men's X Virgil Abloh Iv Harness Utility Monogram Side Belt Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 17.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 332673 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 17.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 332673 |
























