🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Monogram Viestos Weekender Duffle Bag Pink
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 21cm |
| SKU | 349633 |
$146.88
Original: $419.65
-65%Monogram Viestos Weekender Duffle Bag Pink—
$419.65
$146.88More Images












Monogram Viestos Weekender Duffle Bag Pink
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 21cm |
| SKU | 349633 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 32cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 21cm |
| SKU | 349633 |
























