🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Nylon Travel Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | One zip pull missing that has been replaced. |
| SKU | 318526 |
$166.53
Nylon Travel Bag Black—
$166.53
More Images









Nylon Travel Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | One zip pull missing that has been replaced. |
| SKU | 318526 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 22cm |
| Comments | One zip pull missing that has been replaced. |
| SKU | 318526 |
























