🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's 3Q Down Jacket Black Size XL
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356120 |
$132.89
Original: $379.68
-65%Women's 3Q Down Jacket Black Size XL—
$379.68
$132.89More Images








Women's 3Q Down Jacket Black Size XL
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356120 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356120 |
























