🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Abbey D-Ring Wallet Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 12.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 327172 |
$86.59
Women's Abbey D-Ring Wallet Brown—
$86.59
More Images





Women's Abbey D-Ring Wallet Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 12.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 327172 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 12.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 327172 |
























