🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Alexa Bag Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 358182 |
$379.68
Women's Alexa Bag Brown—
$379.68
More Images














Women's Alexa Bag Brown
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 358182 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 18cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 358182 |
























