🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Atlanta Bag Burgundy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 333393 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Women's Atlanta Bag Burgundy—
$166.53
$58.29More Images











Women's Atlanta Bag Burgundy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 333393 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 333393 |
























