🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bady Down Jacket Grey Size 4 / UK 16
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331891 |
$132.89
Original: $379.68
-65%Women's Bady Down Jacket Grey Size 4 / UK 16—
$379.68
$132.89More Images








Women's Bady Down Jacket Grey Size 4 / UK 16
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331891 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / UK 16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 331891 |
























