🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bankhead Bomber Down Jacket Blue Size L
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 368192 |
$299.75
Women's Bankhead Bomber Down Jacket Blue Size L—
$299.75
More Images











Women's Bankhead Bomber Down Jacket Blue Size L
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 368192 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 368192 |
























