🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Barbes East-West Tote Bag Multi-Coloured
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 362766 |
$326.39
Women's Barbes East-West Tote Bag Multi-Coloured—
$326.39
More Images














Women's Barbes East-West Tote Bag Multi-Coloured
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 362766 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 362766 |
























