🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bayswater Bag Red
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 349775 |
$83.93
Original: $239.80
-65%Women's Bayswater Bag Red—
$239.80
$83.93More Images













Women's Bayswater Bag Red
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 349775 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 349775 |
























