🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bayswater Handbag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369324 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Women's Bayswater Handbag Blue—
$432.97
$151.54More Images










Women's Bayswater Handbag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369324 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 369324 |
























