🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bayswater Tote Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368107 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Women's Bayswater Tote Bag Black—
$432.97
$151.54More Images















Women's Bayswater Tote Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368107 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 368107 |
























