🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Blossom City Steamer Mm Handbag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362504 |
$417.32
Original: $1,192.34
-65%Women's Blossom City Steamer Mm Handbag Black—
$1,192.34
$417.32More Images











Women's Blossom City Steamer Mm Handbag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362504 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 30.5cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 362504 |
























