đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Borsa Diana Bamboo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336894 |
$1,585.34
Women's Borsa Diana Bamboo Bag Brown—
$1,585.34
More Images














Women's Borsa Diana Bamboo Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336894 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336894 |
























