🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Calvi Duo Card Holder Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338802 |
$128.23
Original: $366.36
-65%Women's Calvi Duo Card Holder Brown—
$366.36
$128.23More Images







Women's Calvi Duo Card Holder Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338802 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 338802 |
























