🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Canvas Shopper Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 39cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 328289 |
$253.12
Women's Canvas Shopper Bag Beige—
$253.12
More Images












Women's Canvas Shopper Bag Beige
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 39cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 328289 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 39cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 328289 |
























