🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Capucines Bb Taurillon Handbag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 356359 |
$855.62
Original: $2,444.62
-65%Women's Capucines Bb Taurillon Handbag Red—
$2,444.62
$855.62More Images





















Women's Capucines Bb Taurillon Handbag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 356359 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 356359 |
























