🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Cassandre Envelope Wallet On Chain Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362796 |
$905.91
Women's Cassandre Envelope Wallet On Chain Bag Black—
$905.91
More Images












Women's Cassandre Envelope Wallet On Chain Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362796 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362796 |
























