🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Cassandre Matelassé Small Envelope Wallet Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 365368 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Women's Cassandre Matelassé Small Envelope Wallet Black—
$179.85
$62.95More Images







Women's Cassandre Matelassé Small Envelope Wallet Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 365368 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 365368 |
























