🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Catherine Bag Beige
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 323797 |
$146.54
Women's Catherine Bag Beige—
$146.54
More Images












Women's Catherine Bag Beige
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 323797 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 21cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 323797 |
























