🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's C'Est La Fête Scarf Blue
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Blue |
| Height | 180cm |
| Width | 168cm |
| SKU | 342261 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Women's C'Est La Fête Scarf Blue—
$466.28
$163.20More Images









Women's C'Est La Fête Scarf Blue
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Blue |
| Height | 180cm |
| Width | 168cm |
| SKU | 342261 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Blue |
| Height | 180cm |
| Width | 168cm |
| SKU | 342261 |
























