🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Char Jacket Khaki Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 346381 |
$206.49
Women's Char Jacket Khaki Size 2 / UK 12—
$206.49
More Images







Women's Char Jacket Khaki Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 346381 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 346381 |
























