🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Charpal Down Jacket Green Size 00 / UK 6
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360740 |
$199.83
Women's Charpal Down Jacket Green Size 00 / UK 6—
$199.83
More Images










Women's Charpal Down Jacket Green Size 00 / UK 6
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360740 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360740 |
























