🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Chitalpa Down Jacket White Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348805 |
$109.57
Original: $313.07
-65%Women's Chitalpa Down Jacket White Size 1 / UK 10—
$313.07
$109.57More Images










Women's Chitalpa Down Jacket White Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348805 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348805 |
























