🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Crystal Embellished Detachable Fur Collar Jacket Blue Size S
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Limited edition collection. Missing one stone, however barely noticeable - please see last image. |
| SKU | 365436 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Women's Crystal Embellished Detachable Fur Collar Jacket Blue Size S—
$146.54
$51.29More Images











Women's Crystal Embellished Detachable Fur Collar Jacket Blue Size S
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Limited edition collection. Missing one stone, however barely noticeable - please see last image. |
| SKU | 365436 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Limited edition collection. Missing one stone, however barely noticeable - please see last image. |
| SKU | 365436 |
























