🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Azur Eva Bag Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 342615 |
$177.18
Original: $506.24
-65%Women's Damier Azur Eva Bag Cream—
$506.24
$177.18More Images











Women's Damier Azur Eva Bag Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 342615 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Cream |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 342615 |
























