🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Azur Graceful Pm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369323 |
$387.01
Original: $1,105.74
-65%Women's Damier Azur Graceful Pm Handbag White—
$1,105.74
$387.01More Images









Women's Damier Azur Graceful Pm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369323 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369323 |
























