🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Azur Neverfull Gm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | I.V.M hot stamped on leather handle. |
| SKU | 367131 |
$686.09
Women's Damier Azur Neverfull Gm Handbag White—
$686.09
More Images












Women's Damier Azur Neverfull Gm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | I.V.M hot stamped on leather handle. |
| SKU | 367131 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 19cm |
| Comments | I.V.M hot stamped on leather handle. |
| SKU | 367131 |
























