🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Azur Noé Bb Bag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 24cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369268 |
$289.09
Original: $825.98
-65%Women's Damier Azur Noé Bb Bag White—
$825.98
$289.09More Images








Women's Damier Azur Noé Bb Bag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 24cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369268 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 24cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 369268 |
























