🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Belt Brown Size Waist 32"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 32" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Comments | 80cm |
| SKU | 369230 |
$111.91
Original: $319.73
-65%Women's Damier Ebene Belt Brown Size Waist 32"—
$319.73
$111.91More Images






Women's Damier Ebene Belt Brown Size Waist 32"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 32" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Comments | 80cm |
| SKU | 369230 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 32" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Comments | 80cm |
| SKU | 369230 |
























