đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Ebene Sac Plat Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 365180 |
$349.71
Original: $999.16
-65%Women's Damier Ebene Sac Plat Pm Bag Brown—
$999.16
$349.71More Images











Women's Damier Ebene Sac Plat Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 365180 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 365180 |
























