š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Edene Croisette Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364404 |
$545.54
Original: $1,558.70
-65%Women's Damier Edene Croisette Bag Brownā
$1,558.70
$545.54More Images












Women's Damier Edene Croisette Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364404 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 364404 |
























