🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Damier Pochette Mini Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369447 |
$184.18
Original: $526.23
-65%Women's Damier Pochette Mini Handbag Brown—
$526.23
$184.18More Images









Women's Damier Pochette Mini Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369447 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 369447 |
























