🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Daria Hobo Large Bag Khaki
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Khaki |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338356 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Women's Daria Hobo Large Bag Khaki—
$219.82
$76.94More Images








Women's Daria Hobo Large Bag Khaki
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Khaki |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338356 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Khaki |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 338356 |
























