🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Del Rey Handbag Navy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 23cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361632 |
$132.89
Original: $379.68
-65%Women's Del Rey Handbag Navy—
$379.68
$132.89More Images












Women's Del Rey Handbag Navy
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 23cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361632 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 23cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 361632 |
























