đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Dionysus Mini Bag White
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to the piping as pictured, one jewel missing from the front clasp (hardly noticeable) |
| SKU | 346936 |
$452.95
Women's Dionysus Mini Bag White—
$452.95
More Images














Women's Dionysus Mini Bag White
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to the piping as pictured, one jewel missing from the front clasp (hardly noticeable) |
| SKU | 346936 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Minor wear to the piping as pictured, one jewel missing from the front clasp (hardly noticeable) |
| SKU | 346936 |
























