š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Dionysus Mini Velvet Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Two rhinestones on the back missing. |
| SKU | 329352 |
$121.23
Original: $346.38
-65%Women's Dionysus Mini Velvet Bag Blackā
$346.38
$121.23More Images














Women's Dionysus Mini Velvet Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Two rhinestones on the back missing. |
| SKU | 329352 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Two rhinestones on the back missing. |
| SKU | 329352 |
























